Investbud logo
BIURO SPRZEDAŻY 502 214 599

Osiedle Mieczyków

W związku ze sprzedażą wszystkich domów na „Osiedlu Zgody III”, mamy przyjemność ogłosić rozpoczęcie budowy kolejnej inwestycji.

Osiedle Mieczyków tworzyć będzie 17 budynków jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej. Trzy kompleksy – dwa po sześć segmentów oraz jeden pięciosegmentowy, powstaną w 3 zadaniach inwestycyjnych.

Pierwszą część osiedla planowaliśmy oddać w marcu 2019 roku, drugą w sierpniu 2019 roku, natomiast całość ukończyć w grudniu 2019 roku. Jednak w wyniku dużego zaawansowania prac, pierwszy budynek będzie gotowy jeszcze w tym roku, a całość przekażemy wiosną 2019.

Osiedle zlokalizowane jest w cichej i prestiżowej okolicy domów jednorodzinnych, na ul. Mieczyków w Nowej Woli, stanowiącej obrzeża Piaseczna.

Atutem inwestycji jest bliskość szkół, przedszkoli, sklepów, obiektów usługowych, placówek służby zdrowia oraz centrów handlowych przy ul. Puławskiej, która łączy Piaseczno z dzielnicą Warszawy – Ursynowem. Z osiedla można łatwo i szybko dostać się do Warszawy, zarówno samochodem jak i komunikacją miejską.

W bezpośredniej bliskości inwestycji znajdują się przystanki autobusowe oraz stacja kolejowa Nowa Iwiczna.

Strony internetowe - Larso.pl