Investbud logo
Biuro Sprzedaży: 502 214 599

O firmie

INVESTBUD – RADOŚĆ Z BUDOWANIA

INVESTBUD powstała jako firma rodzinna, opierając się na ponad 20 letnim doświadczeniu w branży budowlanej. Procesy inwestycyjne w większości realizujemy we własnym zakresie oraz wspomagając się zaprzyjaźnionymi, lokalnymi firmami, dzięki czemu dbamy o najwyższą jakość wykonania na każdym etapie. Naszą mocną stroną jest duży nacisk na jakość i funkcjonalność oferowanych domów oraz mieszkań, a także energooszczędne rozwiązania, nowoczesne podejście i estetyczne wykończenia. Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta, służąc naszą wiedzą i doświadczeniem w każdym momencie. Budujemy długofalowe relacje, dokładając wszelkich starań aby finalnie przekazać klucze do komfortowego, bezpiecznego i wymarzonego lokalu.

Działalność deweloperską rozpoczęliśmy w Zgorzale, jednak rokrocznie wzmacniamy naszą pozycję na rynku dzięki rosnącemu zaufaniu naszych Klientów. Nieustannie rozwijamy się w gminie Lesznowola, prowadząc inwestycje w kolejnych Sołectwach, a nasza działalność nie ogranicza się jedynie do kolejnych budów. Jako Przyjaciele Nowej Iwicznej finansowo wspomagamy organizacje imprez integracyjnych m.in. „Wielkiej Majówki”, a także partycypujemy w inwestycjach celu publicznego. Wspieramy się lokalnie, poprzez współpracę jedynie z małymi, lokalnymi przedsiębiorstwami, gwarantując rozwój naszych sąsiadów.

Z powodzeniem realizujemy kolejne projekty inwestycyjne, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Bierzemy aktywny udział w targach nieruchomości, dumnie prezentując nasze przedsięwzięcia deweloperskie. W najbliższych latach planujemy ekspansje kolejnych okolicznych gmin i zachęcamy do śledzenia naszych poczynań, a także wizyt w Biurze Sprzedaży oraz prowadzonych budowach.

Strony internetowe - Larso.pl