Investbud logo
Biuro Sprzedaży: 502 214 599

Osiedle Kameliowe

W samym centrum Nowej Woli, wśród pięknych okoliczności przyrody oraz nowoczesnych domów jednorodzinnych i z rewelacyjnym sąsiedztwem infrastruktury oświatowo-sportowej powstaje 6 etapów Osiedla Kameliowego. Na ulicy Kameliowej, w bliskiej odległości od planowanego zjazdu „Puławskiej Bis” i przystanków komunikacji miejskiej powstanie łącznie 32 segmentów. Wszystkie w tej samej estetyce i standardzie wykończenia, powielanego z Osiedla Akacjowego. Segmenty mają różne powierzchnie i minimalnie różnią się układami, dzięki czemu każdy znajdzie rozmieszczenie idealne. Projekt zakłada strefę dzienną na parterze oraz sypialnianą na piętrze. A w przypadku zapotrzebowania na dodatkową przestań, jest możliwość adaptacji strychu. Wszystkie segmenty posiadają indywidualne ogródki, tak bardzo doceniane w ostatnim czasie.

Budowę pierwszego etapu rozpoczęliśmy w grudniu 2019, a domy rozeszły się w ekspresowym tempie. Kolejne etapy udawało nam się sprzedać jeszcze w przedsprzedaży i ciągle cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Budowa wszystkich etapów zakończy się do II kwartału 2022 i towarzyszyć jej będzie realizacja infrastruktury technicznej i drogowej.

ZAGOSPODAROWANIE DZIAŁKI

 

 

RZUTY KONDYGNACJI

ETAP 6

ETAPY 3 | 4 | 5

ETAP 2

ETAP 1

PREZENTACJA INWESTYCJI I ZDJĘCIA Z REALIZACJI

 

Strony internetowe - Larso.pl